FA kup - Haland sam bacio "petardu" u mrežu Lutona, De Brujne mu asistirao ČETIRI puta!

Sportske.net 27.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u četvrtfinale FA kupa pošto su večeras u gostima razbili Luton rezultatom 6:2.

Verovali ili ne, Erling Haland je postigao pet golova, a čak četiri mu je asistirao Kevin De Brujne, a poslednji je - Bernardo Silva. Pep Gvardiola je izveo prilično jak sastav, a posebno je iznenadio sa Kevinom De Brujneom koji je u prethodne dve utakmice odigrao tek nekoliko minuta. U tandemu sa Erlingom Halandom, De Brujne je obeležio ovaj meč. Verovali ili ne, Norvežanin je dao pet golova, a četiri mu je asistirao Belgijanac! Već u trećem minutu De Brujne je