Darvin u 99. skinuo prokletstvo "Siti Graunda", ovaj Liverpul ima šampionski karakter!

Sportske.net 02.03.2024  |  Sportske.net

U terminu od 16 sati je odigrano šest utakmica 27. kola engleske Premijer lige, a postignuti su sledeći rezultati: Notingem Forest – Liverpul 0:1, Brentford – Čelsi 2:2, Everton – Vest Hem 1:3, Fulam – Brajton 3:0, Njukasl – Vulverhempton 3:0 i Totenhem – Kristal Palas 3:1.

Liverpul je ponovo bio primoran da igra u više nego "šarenom" sastavu, a u prvom poluvremenu u Notingemu je bio loš i bez udarca na gol. U nastavku su "šumari" bili opasniji, Elanga i Hadson-Odoi su propustili odlične šanse za vođstvo, a gosti su se baš mučili na terenu. Sve je išlo ka tome da će Liverpul prosuti dva važna boda u šampionskoj trci i da će neće uspeti da posle 40 godina zabeleži trjumf u Notingemu, ali u devetom minutu sudijske nadoknade vremena