Srbin dominira u SAD Gol i asistencija Dejana Joveljića u pobedi la Galaksija protiv San Hozea

Dnevnik 03.03.2024  |  Tanjug

SAN HOZE: Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros u gostima ekipu San Hozea rezultatom 3:1 u meču MLS lige. Golove za ekipu iz Los Anđelesa postigli su Džozef Pentsil u 18, srpski fudbaler Dejan Joveljić u 43. i Riki Puig u 48. minutu.

Joveljić je asistirao Puigu za treći gol Galaksija. Srpski fudbaler je zamenjen u 63. minutu. Jedini gol za San Hoze dao je Preston Džad u 70. minutu. LA Galaksi je drugi na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa četiri boda, dok je San Hoze poslednji sa dva poraza. Ekipa iz Los Anđelesa gostovaće u narednom kolu Nešvilu, dok će San Hoze dočekati Vankuver. Fudbaleri Sent Luisa pobedili su na svom terenu Njujork Siti 2:0. Srpski fudbaler Jovan Mijatović igrao je od