Rukomet: Spartak slavio protiv Sinđelića (35:19)

Subotica.com 04.03.2024  |  Subotica.com

Spartak je upisao pobedu na gostovanju u Beogradu protiv ekipe Sinđelića slavio je rezultatom 35:19 u 17. kolu Super B lige. Posle izjednačenog početka, Subotičani su preuzeli igru pod svoje i na kraju zasluženo došli do novih bodova.

Poveo je Spartak preko Nikole Ćosića, a onda je Sinđelić odmah uzvratio. Izjednačena borba se vodila do nekog dvadesetog minuta kada su se razigrali Subotičani i nanizali seriju golova za prednost od 8:13.Vratili su se i domaćini u igru i uspeli da smanje na četiri gola zaostatka pre pauze – 11:15. Odlično je ekipa Slaviše Lakovića otvorila drugo poluvreme i sa četiri brza gola stigla do velikih plus osam prednosti 11:19 u 36. minutu. Nisu se opuštali Subotičani,