Bajern pokazao klasu kad je najteže: Uzdrmani Bavarci na krilima Kejna razbili Lacio, fantastični Mbape odveo PSŽ u četvrtfinale!

Kurir 05.03.2024
Bajern pokazao klasu kad je najteže: Uzdrmani Bavarci na krilima Kejna razbili Lacio, fantastični Mbape odveo PSŽ u…

Fudbaleri Bajerna i PSŽ-a plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona.

Bajern je u revanš meču osmine finala savladao Lacio u Minhenu rezultatom 3:0. Domaćin je tako nadoknadio minus od 0:1 iz Rima i plasirao se među osam najboljih. Dva gola postigao je Hari Kejn u 39. i 66 minutu, dok je Miler je pogodio u 45. minutu. U drugom meču PSŽ je i u revanš meču savladao Real Sosijedad na gostovanju rezultatom 2:1 i plasirao se u četvrtfinale. Heroj pobede bio je Kilijan Mbape sa dva pogotka u 15. i 55. minutu Počasni gol za Sosijedad