Liga šampiona: Hari Kejn sa dva gola poslao Lacio kući, Mbape ''sam'' srušio Sosijedad u San Sebastijanu

Večernje novosti 05.03.2024

Odigrani su revanš mečevi osmine finala Lige šampiona. Bajern je slavio u duelu protiv Lacija (3:0) dok je Real Sosijedad poražen od PSŽ-a (1:2).

FOTO: Tanjug/AP Fudbaleri Bajerna su posle 45 minuta igre u Minhenu anulirali prednost gostiju iz prvog meča. Prvi gol postigao je Hari Kejn u 39. minutu, a sjajan gol u finišu poluvremena postigao je Tomas Miler. Potvrdu prolaska u četvrtfinale aktuelnom šampionu Nemačke doneo je Hari Kejn golom u 66. minutu. Tako je Bajern na krilima Harija Kejna prošao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u dvomeču slavili ukupnim rezultatom 3:1. ✨ 𝐐𝐔𝐀𝐑𝐓𝐄𝐑𝐅𝐈𝐍𝐀𝐋𝐈𝐒𝐓𝐒 ✨