"Трактористи" прегазили Јавор: Београђани уписали важну победу у борби за опстанак

У ЈЕДНОМ од дербија зачеља "Моцарт бет" Суперлиге Србије, ИМТ је у 24. колу савладао Јавор 2:1 на стадиону Вождовца.

ФОТО: М. Вукадиновић Вођство је домаћину донео некадашњи фудбалер Партизана, Александар Лутовац, он је искористио лошију реакцију одбране, те донео радост "трактористима". Доста боља игра у другом периоду, изабраници Радована Ћурчића су у 60. минуту изједначили, стрелац је био Ђорђе Скоко, који је био највиши у скоку. Преломни тренутак на утакмици догодио се у 80. минуту када је ИМТ-у Лука Луковић донео победу. ИМТ је сада 12. на табели са 24 бода, док је Јавор