(Video) Mitrović promašio penal, pa šutnuo još jedan Srbin ne odustaje od "ludog" izvođenja

Dnevnik 08.03.2024

Fudbaleri Al Hilala ostvarili su 30. pobedu zaredom u svim takmičenjima, računajući i prijateljske utakmice i tako su nastavili impresivan niz. Aleksandar Mitrović je jedan penal promašio i jedan penal realizovao.

U izuzetno zanimljivom meču 23. kola šampionata Saudijske Arabije, savladali su Al Rijad u gostima rezultatom 3:1 (0:0). Utakmicu je obeležilo nekoliko neverovatnih dešavanja. Mitroviću je u 11. minutu poništen gol zbog ofsajda, kada je interevenisao VAR, da bi zatim u osmom minutu nadoknade promašio penal. Urugvajski golman Kampanja mu je odbranio udarac. Izjednačenje je doneo Ruben Neveš u 67. minutu sa penala, pošto je preuzeo tu odgovornost od Mitrovića, koji