Užičani imali dva šuta za pobedu, ali kadeti Mladosti slavili u komšijskom derbiju

Morava info 09.03.2024  |  Morava info

ČAČAK – Kadeti Mladosti savladali su na svom terenu ekipu užičke Slobode u utakmici 17. kola Triglav kadetske lige Srbije.

Bila je to dvanaesta prvenstvena pobeda mladih Čačana. Meč je rečen u dramatičnoj završnici nakon veoma izjednačene igre tokom svih 40 minuta. U poslednji minut ušlo se sa nerešenim rezultatom 77:77. Usledio je promašaj, pa izgubljena lopta gostiju. U napadu nakon tajm auta Mihaila Šušića napravljen je faul nad Jekićem, a košarkaš Mladosti pogađa jedno slobodno bacanje. U poslednjem napadu gosti su imali priliku da ui dva navrata dođu do pobede, ali je Anđić