Брнабић са амбасадорима Квинте

Еуроневс 09.03.2024  |  Аутор: Тањуг
Брнабић са амбасадорима Квинте

Председница Владе Републике Србије Ана Брнабић састала се данас са амбасадорима Квинте и амбасадором Европске уније у Србији.

Брнабић је амбасадорима захвалила на одличној сарадњи коју су имали у претходним годинама, током њеног председавања Владом Србије. Она је изразила наду да ће добру сарадњу наставити и у будућности, са наредном Владом, као и са њом лично, саопштила је владина Служба за сарадњу с медијима. Амбасадори су истакли да су са Брнабић имали добар однос и пожелели су јој много среће и успеха у њеној наредној улози. Тањуг/Влада Републике Србије/ Пеђа Вучковић Она је

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Политика, најновије вести »