Dortmundu dovoljno jedno poluvreme u Bremenu, proradio i Sančo!

Sportske.net 09.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su u Bremenu ekipu Verdera rezultatom 2:1 u okviru 25. kola nemačke Bundeslige. "Milioneri" su ostvarili trijumf na teškom gostovanju u kojem su tokom čitavog drugog poluvremena imali igrača manje.

Gosti su poveli u 21. minutu atraktivnim golom Donjela Malena, da bi u 38. svoj prvenac po povratku u Dortmund postigao Džejdon Sančo posle lepog prodora po levoj strani. U finišu prvog poluvremena, Borusija je ostala sa igračem manje posle isključenja Zabicera, pa je Verder u nastavku meča uspeo da smanji zaostatak u 70. minutu zahvaljujući Džastina Endžinme. Reprezentativac Srbije Miloš Veljković ušao je u igru u 65. minutu, ali nije uspeo da sačuva Verder od