Totalna dominacija u ringu: Kik-bokser Bogdan Drašković osvojio titulu prvaka države

Zrenjaninski 12.03.2024

Jedan od najboljih mladih kik-boksera u Srbiji Bogdan Drašković prvak je države u disciplini K1.

Takmičar Kluba borilačkih sportova Internacional iz Zrenjanina Bogdan Drašković nastupio je na prvenstvu Srbije u kik-boksu, u K1 borbama, koje je prošlog vikenda održano na Spensu u Novom Sadu. U finalu, u kategoriji do 63,5 kilograma, mladi zrenjaninski borac je savladao Igora Pavlovića iz Uba. Drašković je do šampionske titule došao ubedljivim nastupom u ringu, na poene. Ubeležio je i nokdaun nad protivnikom, a Pavlović je, posle sudijskog brojanja, nastavio