Dobra stara barsa i srećni Arsenal: Spektakl u kome Napoli nije imao šta da traži! Grujić dao gol za Porto, ali uzalud!

Kurir 12.03.2024

Barselona i Arsenal su obezbedili mesto u četvrtfinalu Lige šampiona Barselona je pobedila Napoli rezultatom 3:1, dok je u prvom meču rezultat bio 1:1, pa su Katalonci obezbedili mesto među osam najboljih.

Krenuli su domaći ofanzivno od samog starta, dok su fudbaleri italijanskog kluba prilično uplašeni ušli u meč, te jednostavno u prvih 20 minuta nisu ličili na sebe. Fermin je propustio dve sjajne prilike u uvodnim minutima meča, ali se u trećoj iskupio te je u 15. minutu doveo svoj tim u vođstvo, a prednost Barselone duplirana je svega dva minuta kasnije, kada se u strelce upisao Kanselo. Početni šok nije dugo trajao nad fudbalerima Napolija, te su Italijani