(Poluvreme) šok u humskoj: Majdevac doneo prednost Napretku protiv Partizana, Baždar se ispromašivao! (video)

Hot sport 13.03.2024

Gosti nisu došli u Beograd da se brane Fudbaleri Partizana igraju meč 25. kola Mozzart Bet Superlige Srbije protiv ekipe Napretka iz Kruševca, a rezultat na poluvremenu je 0:1.

Već u 6. minutu crno-beli su imali dve kapitalne prilike preko Sameda Baždara, ali mu je oba šuta odbrani maestralni čuvar mreže Napretka, Savić. Nepunih desetak minuta kasnije sjajnu šansu da goste dovede u vođstvo imao je Nebojša Bastajić, ali je Aleksandar Jovanović bio na visini zadatka. Još nekoliko ozbiljnih prilika je imao Napredak do 30. minuta, ali je Jovanović sve to uspeo da zaustavi i još jednom da pokaže da je jedan od najvažnijih igrača u timu Igora