Kiks Partizana, Napredak slavio u Humskoj i otvorio put Zvezdi do prvog mesta

Euronews 13.03.2024  |  Autor: Euronews

Posle odlične partije u "večitom derbiju", u kome je Partizan pokazao da ume da se brani i da bude ubitačan iz kontre, usledio je duel protiv Napretka, u kome su crno-beli razočarali svoje navijače i potencijalno izgubili prvo mesto na tabeli.

Kruševljani su u Humskoj slavili 1:0 (1:0) golom Andrije Majdevca u 33. minutu. "Parni valjak" je imao inicijativu na početku meša, ispromašivao se Samed Baždar, gol Napretka je bio pod pravom opsadom, ali crno-beli nikako nisu uspevali da dođu do vodećeg pogotka. Napredak se posle 20 minuta malo opustio, počeo je i da napada, veliku priliku imao je Nebojša Bastajić, ali je na visini zadatka bio Aleksandar Jovanović. A onda, u 33. minutu, posle oduzete lopte na