(Полувреме) бомба Канге за вођство звезде: Ако црвено-бели задрже предност у Нишу враћају се на прво место! (видео)

Хот спорт 13.03.2024

Тотална доминација гостију на југу Србије Фудбалери Црвене звезде гостују екипи Радничког у Нишу у оквиру меча 25. кола Моззарт Бет Суперлиге Србије, а резултат на полувремену је 0:1.

Од самог почетка је шампион Србије кренуо да притиска последњу линију домаћина, а прву шансу је имао већ у 3. минуту после центаршута Канге. Изванредну приилику за погодак је имао Јован Шљивић у 24. минуту када је опалио волеј из близине, али је само окрзнуо пречку. Кључан тренутак првог полувремена одиграо се у 34. минуту када је Гелор Канга са неких 25 метара упутио снажан ударац који се одбио од играча Радничког и завршио у мрежи за предност Београђана. Прву