Сања Маринковић први пут о другом детету: Водитељка изгледа као девојчица у шестој деценији, а сада је поручила: "о томе маштам"
Блиц 13.03.2024

Водитељка Сања Маринковић напунила је 50. година, а за домаће медије проговорила је о томе како ће прославити јубиларни рођендан, али и који су јој планови за будућност.
- Оно што желим себи а и другима је увек срећа, јер верујем да тај осећај задовољства све покрива - здравље, љубав, успех и новац. Научила сам са годинама да је најлепши осећај да изговорите жеље свог срца наглас, а не само оне које вам рацио сугерише да је паметно и зато се можда осећам задовољније и радосније. - Од срца сам послала позивнице драгим људима који су ми чинили живот лепшим и лакшим и сви су купили авионске карте и допутовали другог марта из






