Uzbudljivo u Baru - Bodovi nade za Mornar, Igokea petim porazom u nizu ugrozila plasman u plej-of!

Sportske.net 15.03.2024  |  Sportske.net

U prvoj utakmici 23. kola Admiral Bet ABA lige, Mornar je pred svojim navijačima u ''Topolici'' savladao Igokeu sa 86:84, košem Luisa u poslednjoj sekundi.

Ovo je peta pobeda Barana u sezoni, zahvaljujući kojoj se Mornar izdvojio na pretposlednjem mestu sa jednom pobedom više od poslednjeplasirane Krke, a Igokea je upisala 12. poraz, od toga peti uzastopni i njen plasman u plej-of je pod sve većim znkom pitanja. Mornar je nešto bolje odigrao prvo poluvreme, imao je blagu prednost posle prvih 20 minuta igre - 39:34, ali je treća četvrtina u potpunosti pripala gostima iz Laktaša koji su napraili preokret i u poslednju