Sedi dole! Micić bacio na pod jednog od najboljih košarkaša na svetu! Duel Vase i Durenta obilazi planetu! (video)

Kurir 16.03.2024

Srpski plejmejker, Vasilije Micić, odigrao je još jednu odličnu utakmicu u dresu Šarlota i pokazao da je ovaj tim napravio odličnu odluku kada ga je doveo iz Oklahome.

Njegov učinak i doprinos nije bio dovoljan da se izbegne poraz, ali lepo je videti da još jedan Srbin, pored Nikole Jokića i Bogdana Bogdanovića ima veliki uticaj na igru NBA tima. Finiks je stigao do pobede rezultatom 107:96, a Hornetsima nije pomogla ni odlična poslednja četvrtina koja je završena rezultatom 29:15. Micić je utakmicu završio sa 21 poenom, tri asistencije, jednim skokom i jednom blokadom. Za 31 minuta u igri pogodio je sedam od 12 šuteva iz igre,