Partizan ponovo ostao bez pobede: Posle poraza od Napretka, crno-beli upisali novi neuspeh! (video)

Hot sport 17.03.2024

Novi kiks crno-belih Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno u Lučanima protiv ekipe Mladosti – 1:1 Tim Igora Duljaja je meč u Lučanima dočekao nakon poraza u Humskoj od Napretka i nakon pada sa prve na drugu poziciju Superlige Srbije.

Kao i u svim mečevima i danas je pobeda bila pod moranjem, međutim, crno-beli danas nisu bili na visini zadatka. Imao je Partizan itekako svoje prilike, i u prvom i u drugom poluvremenu, međutim jedna je dovoljno bila ozbiljna da bi se ugrozio gol iskusnog Stamenkovića. Iskusni tim iz Lučana, kome su danas čak desetorica startera igrači sa više od 30 godina, čekao je svoju priliku iz kontre. Dočekali su je više puta, a uspeli su da je iskoriste u poslednjem minutu