Samardžićev gol nedovoljan, Inter u 95. minutu pokazao zašto je zasluženo šampion!

Sportske.net 17.03.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima ekipu Udinezea rezultatom 2:1 u 31. kolu Serije A.

Iako je Udineze poveo golom Lazara Samardžića, u nastavku su Čalhanoglu i Fratezi u nadoknadi preokrenuli na 1:2. Očekivano, Inter je bio taj koji je diktirao tempo tokom čitave utakmice, pa i od samog početka. U 10. minutu šansu je propustio Dimarko, potom Pavar, da bi onda i Čalhanoglu oprobao udarac u 21. minutu. Golman Udinezea zaustavio ga je i u 31. minutu, te je tako počeo da izrasta u heroja utakmice. Pridružio mu se i naš Lazar Samardžić, koji je desetak