Srbi pokorili Hrvatsku: DŽudisti Trudbenik Kortege najbolji na Evropskom kupu u Poreču

Večernje novosti 17.03.2024

Na Evropskom kupu u Poreču za kadete, džudisti Trudbenik Kortege imali su gotovo savršen učinak.

FOTO: Privatna arhiva Mladi džudista Veljko Varničić osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 60 kilograma, Boris Janković je osvojio bronzu u kategoriji do 66 kilograma, baš kao i Nikola Obradović u kategoriji do 81. Pod budnim okom trenera Đorđa Tomića i Darka Živojinovića danonoćno se stvaraju budući šampioni, što je i dokaz ovaj veliki uspeh. - Veoma smo ponosni činjenicom da je na ovom turniru učesvovalo 558 takmičara iz 23 zemlje. Bio je 31 takmičar iz