Copy Humska, paste Monpelje - Sudija DOSUDIO penal, za razliku od utakmice Partizana!

Sportske.net 18.03.2024  |  Sportske.net

Jasno je svima, sudijski analitičari i stručnjaci govore o tome da nije bilo prekršaja golmana Napretka nad fudbalerom Partizana Nikolićem, pa je sudija Radaković dobio i pohvale.

Raka Đurović i Zdravko Jokić su pohvalno govorili o suđenju na utakmici Partizana i Napretka prethodne nedelje, ali navijači i uprava crno-belih, kao i trener Igor Duljaj, nisu mogli da veruju kako je moguće da penal nije dosuđen u pomenutoj situaciji. Sada potpuno ista situacija u Francuskoj. Monpelje je dočekao Pari Sen Žermen, bilo je 2:6, ali je domaćin izjednačio u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je dosuđen penal zbog prekršaja Donarume.