Александра Бијелић представила нови албум "Нека друга": Џез је стил живота у којем се много импровизује
Еуроневс 21.03.2024 | Аутор: Тањуг

Џез певачица Александра Бијелић представила је нови албум "Нека друга", на ком је радила пуне две године.
Она каже да су песме резултат њеног размишљања о томе шта жели у животу. Према њеним речима, "Нека друга" је питки, софистициран џез албум који асоцира на нека прошла времена, на седамдесете и осамдесете године, које су по њеном суду дале најбоље ауторе и извођаче. Одрастајући у осамдесетима, Бијелић је слушала албуме Шаке Кан и Квинсија Џонса, а пошто се бави вокалним џезом увек су је занимали расни вокали које је слушала и упијала. Бијелић ради са











