Sudija je ubio utakmicu između Rusije i Srbije: Selektor Valerij Karpin realan i čvrsto na zemlji posle ubedljive pobede!

Kurir 22.03.2024

Selektor fudbalske reprezentacije Rusije Valerij Karpin bio je zadovoljan posle pobede nad Srbijom (4:0), ali i vrlo realan.

Prvi trener ruskih fudbalera Valerij Karpin bio je razočaran što je od 20. minuta Srbija igarča sa igračem manje, jer je turski sudija Arda Kardešler, kojeg je izabrao Milorad Mažić, prestrogo isključio Milana Gajića. - Sa takvim rezultatom, isključenje je odigralo veliku ulogu. Ako ostavimo ove stvari po strani, nije mi se dopao kraj prvog poluvremena. Malo smo se opustili - rekao je Valerij Karpin, a onda analizirao utakmicu: - Bilo bi bolje da igrač Srbije nije