Denver bez Jokića i Marija bolji od Portlanda, Boston osigurao prvu poziciju Istočne konferencije

RTS 24.03.2024

Košarkaši Denver nagetsa savladali su u gostima Portland trajlblejzerse 114:111 u utakmici regularnog dela sezone NBA lige. Boston je u Čikagu bio bolji od domaćina 124:113.

Ekipa Majka Melouna je bez svoja dva najbolja košarkaša Nikole Jokića i Džamala Marija ipak uspela da u gostima pobedi Portland. Nagetsi su vodili u najvećem delu meča, a Portand je mogao da ih kazni u poslednjoj četvrtini kada je uspeo da povede sa dva poena prednosti. Denver je ipak brzo odgovorio i vratio plus 10 tri minuta pre kraja meča. Domaća ekipa ponovo je ušla u seriju, postizala poene i na kraju prišla na minus tri gde se i zaustavila. Najefikasniji u