Богдану припао "српски дерби" против Мицића и Покуа, бивши играч Звезде намучио Денвер

Спортске.нет 24.03.2024  |  Спортске.нет

Кошаркаши Атланта Хокса убедљиво су савладали Шарлот Хорнетсе 132:91 у утакмици регуларног дела сезоне НБА лиге.

Три српска кошаркаша била су на паркету, а најуспешнији од њих био је Богдановић са 12 поена. Хокси су против Хорнетса уписали очекивано лаку победу, али и прекинули низ од четири узастопна пораза од ове екипе. Тимови су били у егалу током прве и до половине друге четвртине, а онда је Атланта серијом поена брзо стекла двоцифрену предност која је до полувремена нарасла на великих плус 21. Шарлот је покушао да узврати, низом добрих напада смањили су заостатак на