Bleda Srbija slavila na kipru! Orlovi sa ovakvom igrom nemaju šta da traže u Nemačkoj: SMS postigao gol, Tadić ispisao istoriju

Kurir 25.03.2024
Bleda Srbija slavila na kipru! Orlovi sa ovakvom igrom nemaju šta da traže u Nemačkoj: SMS postigao gol, Tadić ispisao…

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je u prijateljskom meču Kipar u Larnaki sa 1:0 (1:0).

Jedini gol je postigao Sergej Milinković-Savić, i to u sedmom minutu. Prethodio je slobodan udarac koji je izveo Lazar Samardžić. SMS je sa peterca zahvatio loptu i sproveo je u mrežu. Srbija je koji minut kasnije mogla i do drugog gola, ali je Aleksandar Mitrović promašio penal. Laifis je nakon udarca Samardžića igrao rukom u svom šesnaestercu, a sudija je pokazao na "belu tačku". Odgovornost je preuzeo Mitrović, šutirao u donji levi ugao, ali je golman Kipra Malj