Novi neuspeh „orlića“ u f grupi kvalifikacija u-21 reprezentacija za EURO 2025: Još jedno razočaranje

Dnevnik 26.03.2024  |  Dnevnik.rs

Remijem u Luksemburgu, mlada selekcija Srbije do 21 godine učinila je gotovo nemogućim plasman na EURO 2025 u Slovačkoj, a sinoć ga je definitivno izgubila, porazom na domaćem terenu od Severne Irske.

Do vođstva su naši mladići stigli preko Stefana Mitrovića u 40. minutu, kada se sjajno snašao u gužvi pred golom Čarlsa, posle odličnog dodavanja Vlahovića. Bolje su gosti ušli u nastavak i to im se isplatilo u 56. minutu, kada je Alen lako savladao Ilića. To nije bilo dovoljno upozorenje izabranicima Ljubinka Drulovića, koji su u 70. minutu primili i drugi gol. Pred našim golom najviši u skoku bio je Farkuar i doveo Severnu Irsku u vođstvo od 2:1. U 75. minutu naš