Partizan pao posle neviđene drame u Areni: Panter odigrao kapitenski, Vilijams-Gos pogađao nerealne šuteve

Nova 28.03.2024  |  Autor: Miloš Ljubisavljević

Košarkaši Partizana poraženi su od Olimpijakosa 74:69 u meču 32. kola Evrolige pred svojim navijačima u Beogradskoj areni.

Raiffeisen banka, prijatelj košarke. Bez greške u koracima, otvaranje računa za 15 minuta potpuno onlajn. Stvarno može. Sve mečeve Evrolige gledajte na kanalima Sport Kluba, uz SBB na EON i D3 platformama. Meč je rešen u neverovatno napetoj završnici četvrte četvrtine u kojoj je Partizan propustio šansu da boljom odbranom nagradi veoma dobro napadačko veče Kevina Pantera. Nije Panter bio jedini koji je vukao svoj tim u napadu, ali su problemi u odbrani kad se