На ауто-путу се мили дуж 10 километара, колапс на Бранковом Мосту: Аутомобили се једва крећу, људи пешака прелазе мост, ево где су још све гужве (фото, видео)
Блиц 29.03.2024

На Бранковом мосту створиле су се огромне гужве и то у оба правца, а не само из правца Новог Београда ка центру, како је иначе у ово доба дана. Такође, највеће гужве су тренутно и на мосту Газела, односно на аутопуту и то све од Змаја па до Душановца, што је око 10 километара.
Закрчење је и на у Булевару војводе Путника, односно све од Мостарске петље па преко Београдског сајма и после Аде Циганлије. Колоне возила су и на Мосту на Ади и протежу се све до Топчидера и Кошутњака. Што се тиче Панчевачког моста, гужве се стварају много пре укључења из правца Борче и то из два крака, и потом се у централном делу града настављају у Булевару деспота Стефана, на Богословији и даље ка околним саобраћајницама. Колапс је и на Аутокоманди, као











