Vojvodina rutinski sa fenjerašem: Očekuje nas žestoka borba za četvrto mesto! (video)

Hot sport 29.03.2024

Radnik sve bliži Prvoj ligi Srbije Fudbaleri Vojvodine ubedljivo su savladali Radnik u Surdulici u 27. kolu Superlige rezultatom 4:0 (3:0).

Sve je bilo rešeno nakon prvih 45 minuta, tačnije 39. Poveli su gosti u šestom minutu golom bivšeg igrača Crvene zvezde, Njegoša Petrovića. Odličan meč odigrao je Aleksa Vukanović, koji je bio asistent kod drugog i strelac kod trećeg gola Stare dame. Pogodak sa duplu prednost postigao je Mihailo Ivanović u 29. minutu, a Vukanović je bio precizan deset minuta kasnije. Ivanović je postigao i drugi pogodak na meču, kada je u 60. minutu postavio konačan rezultat.