Partizan sada ne zavisi sam od sebe: Crno-bele čeka paklena borba za top 10 Evrolige!

Hot sport 29.03.2024

Partizan ima značajno manje šanse Košarkaši Partizana doživeli su težak poraz od Olimpijakosa u 32. kolu Evrolige, rezultatom 74:69, uprkos tome što su imali veliku prednost od +13 samo deset minuta pre kraja.

Ovaj poraz predstavlja pravu katastrofu za ekipu, koja je imala sve u svojim rukama i bila na pragu velikog trijumfa. Bolan poraz bi na kraju mogao mnogo skupo da ih košta. Partizan je imao priliku da završi mnogo toga pobedom u ovom meču, što bi im dalo dodatnu prednost pred poslednja dva kola. Međutim, samoubilačka igra u poslednjih deset minuta je omogućila Grcima da se vrate i ostvare pobedu. Ovaj poraz dodatno komplikuje situaciju za crno-bele, s obzirom na to