Milojević jasan nakon pobede: „Nije bilo lako igrati u Ivanjici, bilo je teško probiti njihov bedem!“ (video)

Hot sport 30.03.2024

Milojević je istakao da je zadovoljan rezultatom Trener Crvene zvezde, Vladan Milojević, izneo je svoje utiske nakon ubedljive pobede svog tima nad Javorom u Ivanjici rezultatom 0:3.

Šampion Srbije je opravdao ulogu favorita čak i na tradicionalno teškom terenu u Ivanjici. Dva gola prednosti stekli su u finišu prvog poluvremena, golovima Kange iz penala i Hvanga, dok je konačan rezultat postavio Mijailović u 81. minutu. – Spremali smo se za ovu utakmicu, iako nismo imali puno vremena. Čekao sam da se reprezentativci vrate, pa smo odradili jedan do dva treninga. Nije bilo lako igrati u Ivanjici, imaju dobar sastav, odličnog trenera. Teško je