Duljaj otkrio šta je sa Zahidom, Lalatović žali za bodom

Sportske.net 30.03.2024  |  Sportske.net

Posle minimalnog trijumfa Partizana nad Spartakom od 1:0, prvi je pred kamere ''Arene sport'' izašao trener crno-belih Igor Duljaj. ''Ako se uzme u obzir da nismo pobedili tri utakmice, bilo je teško na psihološkom planu, bilo nam je izuzetno važno da dobijemo ou utakmicu.

Imali smo neku poluinicijativu i iz nekog straha smo žurili. Trebalo je da stanemo na loptu. Dozvolili smo protivniku da ima dosta prekida u poslednjih desetak minuta. Mogli smo mnogo bolje u završnici, pogotovo u kontrama, ali nismo uspeli, 1:0 i što je najvažnije, tri boda'', rekao je on. Sredinom drugog poluvremena Natho je izašao zbog povrede zgloba, a zatim ni Zahid nije mogao da nastavi meč. ''Znate, Zahid ne spava noću, ne pije vodu, to je zbog religije. On