Tri gola Kristijana Ronalda, dva gola i povreda Mitrovića, jedan gol Milinkovića Savića (VIDEO)

Danas 30.03.2024  |  G. A.

Al Hilal grabi ka tituli saudijskog fudbalskog prvaka i uvećava svetski rekord po broju uzastopnih pobeda.

Tridesetu uzastopce je ostvario pobedom u gostima u domaćem prvenstvu protiv Al Šababa s 4:3. Bilo je i 4:1, ali je domaćin smanjio zaostatak i do kraja je pretio da prekine dostignuće kakvo nijedan klub na svetu nije postigao. Al Šabab je prvi i poveo, u 3. minutu, a prva dva gola za goste dao je Aleksandar Mitrović, u 20. minutu iz penala, dakle bio je uspešniji nego oči u oči s kiparskim golmanom u nedavnoj prijateljskoj utakmici u Larnaki, i sedam minuta