Veliki uspeh: Kadeti Partizana u finalu prestižnog turnira, posle Sitija pao i Anderleht

Nova 01.04.2024  |  Autor: Andrej Jakovljević

Kadeti Partizana slavili su na „Kupu budućnosti“ u polufinalu protiv Anderlehta sa 2:0, samo dan nakon što su bili bolji od mladih fudbalera Mančester sitija (2:0).

Izabranici trenera Đorđija Ćetkovića će se od 16 časova protiv domaćina Ajaksa boriti za trofej. Partizan je do prednosti došao golom Eldina Bajramovića u 24. minutu, a konačan rezultat postavio je Vasilije Grbović. „Kup budućnosti“ je fudbalski turnir koji se razlikuje od ostalih po pravilima. Ona glase ovako: Igra se dva puta po 20 minuta, vreme se zaustavlja kod svakog prekida igre, kod slobodnog udarca igrač može da sam krene da vodi loptu, aut se izvodi nogom,