Pogledajte kako je voša povela protiv Čukaričkog (video): Vojvodina - Čukarički 1:1; Na stadionu i selektor Dragan Stojković Piksi

Dnevnik 02.04.2024
Pogledajte kako je voša povela protiv Čukaričkog (video): Vojvodina - Čukarički 1:1; Na stadionu i selektor Dragan…

Fudbaleri Vojvodine i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1 na stadionu "Karađorđe" u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Kraj 93. minut: Prilika za Vojvodinu, šutirao je Uroš Nikolić, ali promene rezultata nema. 90. minut igra se četiri minuta nadoknade vremena. 88. minut: Još jedna prilika za Čukarički, šutirao je Vinisijus, ali je Carević bio siguran. 73. minut: Velika prilika za Čukarički, šutirao je Kovač, ali promene rezultatata nema. 68. minut: Pritisak Vojvodine, Novosađani su imali nekoliko prilika, a poslednji je u šansi bio Đorđević, ali je golman Čukaričkog bio na mestu.