Forest "pošumio" Fulam, Lukić zamenjen posle pola sata, Everton bez trijumfa ove godine

Sportske.net pre 29 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Notingem Foresta pobedili su Fulam u 31. kolu Premijer lige rezultatom 3:1.

Ovo je prvi trijumf Foresta posle pet utakmica u prvenstvu. Poveli su domaći preko Hadson-Odoija već u devetom minutu meča, a asistent je bio Gibs Vajt. Prošlo je svega 10 minuta i Forest je iskoristio već narednu veliku priliku kada je Muriljo dodao do Vuda, koji je sa malo veće udaljenosti savladao golmana Fulama. Silva je posle 33 mintua odlučio da napravi trostruku izmenu. Na klupu je poslao trojicu iskusnih internacionalaca- srpskog reprezentativca Sašu