Trener izveo Lukića nakon 33 minuta, trijumf Foresta, remi Njukasla i Evertona, treća uzastopna pobeda Bornmuta

Sportski žurnal 02.04.2024

Saša Lukić je počeo meč, ali je trener Fulama već u 33. minutu napravio trostruku izmenu – Srbin je bio u šoku, ali je morao van igre

Fudbaleri Njukasla odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Evertona, u utakmici 31. kola Premijer lige. Njukasl je poveo golom Aleksandera Isaka u 15. minutu, a u 58. minutu posle upotrebe VAR tehnologije zbog ofsajda je poništen gol njegovog sugrača Dena Berna. Bod Evertonu doneo je Dominik Kalver Luin u 88. minutu iz jedanaesterca. Njukasl je sedmi na tabeli sa 44 boda, a Everton je 16. sa 26 bodova. Fudbaleri Notingem Foresta pobedili su na svom