Bornmut minimalan za nastavak niza, Totenhem se skupo kockao u londonskom derbiju

Sportske.net 02.04.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Bornmuta pobedili su Kristal Palas rezultatom 1:0 u okvriu 31. kola Premijer lige i upisao treći vezani trijumf.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, premda je Bornmut bio nešto agresivniji i sa više pokušaja. Palas je stigao do gola u nadoknadi poluvremena, ali je poništen zbog ofsajda. Prvi i jedini gol viđen je tek u 79. minutu utakmice kada je Klojvert primio pas u šesnaestercu, namestio sebi prostora i poslao loptu u desne rašlje. Barnli i Vulverhempton odigrali su nerešeno 1:1, a oba gola viđena su u prvom delu utakmice. Poveli su domaći preko Larsena, koji je ispratio