Spektakularno: Kako je samo Partizan pobedio Voždovac! Ovaj meč će se pamtiti - a naročito sudijska nadoknada vremena (video)

Večernje novosti 03.04.2024
Spektakularno: Kako je samo Partizan pobedio Voždovac! Ovaj meč će se pamtiti - a naročito sudijska nadoknada vremena…

FUDBALERI Partizana su u jednom sjajnom meču uspeli da pobede Voždovac sa 3:2 kao gosti u 28. kolu Superlige Srbije.

Foto: Printskrin/Arena sport Junak trijumfa bio je rezervista crno-belih Aranđel Stojković koji je postigao pogodak u drugom minutu nadoknade vremena. Fantastično je šutirao iskosa sa desne strane i matirao je Andriju Katića. Što se utakmice tiče, bila je veoma sadržajna posebno drugo poluvreme u kojem je viđeno čak četiri pogotka. Igor Duljaj ni na ovoj utakmici nije mogao da računa na najboljeg strelca Mateusa Saldanju, dok su Bibars Natho i Gajas Zahid meč