Zvezda pobedila i IMT: Šampion opet pobegao Partizanu

Večernje novosti pre 27 dana

Privremeno je ove srede Partizan prišao na bod zaostatka braniocu trona, dramatičnom pobedom nad Voždovcem, ali Crvena zvezda nije oklekvala: pobedila je IMT na stadionu "Rajko Mitić", a konačan rezultat, 2:0, vinuo je šampiona na +4 u odnosu na najvećeg rivala.

FOTO: FK Crvena zvezda/Nikola Mitić Uspostavio je domaćin od starta meča kontrolu, a već nakon četiri minuta imali su navijači dosta razloga za radost. Gelor Kanga je na lep način proigrao Jovana Šljivića, a mladi vezista je iskosa plasirao loptu u mrežu Aleksandra Kneževića. U nastavku je domaćin nastavio sa pritiscima, imao nekoliko sporadičnih šansi, dva puta pretili su i gosti, ali do poluvremena su mreže mirovale. Kako je počelo prvo, tako i drugo poluvreme.