Cvetković poništio Jamkamov autogol, niški Radnički odneo bodove iz Subotice!

Sportske.net pre 28 dana  |  Sportske.net

Čudio se trener Spartaka Nenad Lalatović pre večerašnjeg meča kako njegov tim loše igra na svom terenu, a mnogo bolje u gostima i nadao se da će se to promeniti protiv Radničkog ni Niša, ali taj loš niz na Gradskom stadionu u Subotici je večeras produžen.

Nišlije su trijumfovale rezultatom 2:1, a Spartak je do svog jedinog gola došao ''ni kriv, ni dužan''. Radnički je poveo u 17. minutu meča golom sve boljeg i efikasnijeg Bamidelea koji je na asistenciju Vojnovića savladao Manojlovića - 0:1. Domaći do kraja prvog poluvremena nisu uspeli da anulirao taj gol zaostatka, pa je trener Nenad Lalatović ostavio u svlačionici čak četvoricu igrača - Bogićevića, Todoroskog, Tošeskog i Ubiparipa, a na teren poslao Tomovića,