Fudbal: Nišlije „odnele“ bodove iz Subotice

Subotica.com 04.04.2024  |  Subotica.com

Spartak je upisao treći poraz u nizu. „Golubovi“ su poraženi od Radničkog iz Niša sa 2:1 na Gradskom stadionu u 28. kolu Superlige. Gosti su stigli rano do prednosti, Subotičani uspeli da dođu do izjednačenja autogolom, ali su Nišlije bile bolje i u završnici zatresli mrežu domaćina za trijumf i vredna tri boda.

Uvodni deo meča je protekao u dobroj igri obe ekipe, ali su gosti bili spretniji i iskoristili povoljnu priliku u 18. minutu za vođstvo pogotkom Jusufa Bamidele. U nastavku su „golubovi„ imali inicijativu i naveli goste na grešku gde je Basile Jamkam smestio loptu u sopstvenu mrežu za 1:1. Ipak je završni deo pripao Nišlijama, a za to se pobrinuo rezervista Stefan Cvetković kome je bio dovoljan minut na terenu da se upiše u listu strelaca i svom timu donese vredna