Шта све знамо о нестанку данке Илић: У "Јутру на Блицу" анализирамо најновије информације: Снимак из Беча, обрисане поруке из телефона... (уживо,видео)
Блиц 03.04.2024

Потрага за двогодишњом Данком Илић ушла је у девети дан, али званичних информација још нема. Шта знамо до овог тренутка? На који начин се долази до избрисаних садржаја са мобилних телефона - од порука до претраживача на интернету? У каквом стању може бити девојчица уколико се испостави да је она на снимку који је настао у Бечу?
О томе овог јутра разговарамо са Војиславом Родићем, ИТ стручњаком; Радмилом Вулић Бојовић, социјалним психологом и Николом Новаком, криминалистом и полиграфистом. Почиње суђење Урошу Блажићу за масакр код Младеновца. У Вишем суду у Смедереву за 23. мај је заказано припремно рочиште пред почетак суђења Урошу Блажићу, оптуженом да је 4. маја прошле године у селима Мало Орашје и Дубона убио девет и ранио 12 људи. Гост "Јутра на Блиц" је адвокат и пуномоћник












