Gol sezone u Kruševcu: Ubedljivu pobedu Napretka nad Javorom svi će pamtiti po majstoriji Marinkovića! (video)

Hot sport pre 28 dana

Javor će se definitivno boriti za opstanak Fudbaleri Napretka su večeras na svom terenu u Kruševcu ostvarili ubedljiv trijumf nad ekipom Javora rezultatom 3:0, u meču 28. kola Super lige Srbije.

Napretku su pobedu doneli Jovan Marinković u 48. minutu, Andrija Majdevac u 68. minutu, i Damir Sadiković u 90. minutu, postavivši konačan rezultat meča. Ovim trijumfom, Napredak se pozicionirao na osmo mesto tabele sa 38 osvojenih bodova, dok se Javor nalazi na 14. poziciji sa 28 poena. U narednom kolu, ekipa Napretka će gostovati IMT-u, dok će Javor dočekati lučansku Mladost. Osim rezultata, ovaj meč će biti upamćen i po spektakularnom pogotku Jovana Marinkovića.