Olimpijakos slavio u Beogradu: Grčki crveno-beli naneli Crvenoj zvezdi 22. poraz u Evroligi ove sezone

Večernje novosti 04.04.2024

Košarkaši Olimpijakosa savladali su Crvenu zvezdu u okviru 33. kola Evrolige rezultatom 89:86.

Foto: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou Gostujuća ekipa iz Pireja mnogo je bolje otvorila meč na krilima Aleka Pitersa koji je bio sjajan sa sedam poena u prvoj četvrtini. Gosti u drugu deonicu odlaze sa sedam poena prednost, ali fenomenalni Adam Hanga vraća crveno-bele u igru, te na poluvreme Grci odlaze sa samo dva poena prednosti. Domaća ekipa odlično otvara treću četvrtinu, preko Nedovića i Bolomboja tope razliku gostiju, a na kraju četvrtine Teodosić pogađa