Svrake slavile u Londonu: Pobeda Njukasla, buran remi Aston Vile u Premijer ligi

Kurir 06.04.2024

Fudbaleri Njukasla pobedili su danas na gostujućem terenu u Londonu Fulam 1:0, u utakmici 32. kola Premijer lige.Jedini gol postigao je Bruno Gimarais u 81. minutu.

Njegov saigrač Fabijan Šar postigao je gol u 75. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda. Njukasl ima 14. pobeda i osmi je na tabeli sa 47 bodova, a Fulam posle drugog uzastopnog poraza, ukupno 15. zauzima 13. mesto sa 39 bodova. Fudbaleri Aston Vile odigrali su na svom terenu u Birmingemu nerešeno 3:3 protiv Brentforda. Aston Vila je povela golovima Olija Votkinsa u 39. i Morgana Rodžersa u 46. minutu, a Brentford je u drugom