Vlahović gleda i ne veruje! Nestvarne scene u Torinu, saigrači "sabotirali" Srbina (video)

Večernje novosti pre 27 dana

Fudbaleri Juventusa pobedili su sinoć na svom terenu u Torinu ekipu Fjorentine sa 1:0, u meču 31. kola italijanske Serije A. Strelac pobedonosnog gola bio je Federiko Gati u 21. minutu.

Foto: AP Srpski reprezentativci u dresu Juventusa Dušan Vlahović i Filip Kostić meč su počeli u startnoj postavi. Vlahović je na terenu proveo 86. minuta i nije imao sreće, odnosno našao se u nemilosti saigrača. Naime, fenomenalnom napadaču "stare dame" su poništena dva pogotka i to zbog saigrača. U 12. minutu Vlahović je pokupio odbitak posle pogođene prečke i postigao gol na atraktivan način, ali je lopta na putu ka golu dodirnula Bremera koji je bio u